FAQ FAQ  Pretraživanje foruma   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre vijesti za Huston?

Odgovori Odgovori
Autor
Indigont Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 30 Prosinac 2010
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Indigont Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Tema: Dobre vijesti za Huston?
    Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 12:05

Navijači Houston Rocketsa ovih dana imaju razloga za veselje. Dva glavna igrača, Tracy McGrady i Yao Ming veoma se dobro oporavljaju od ozljeda i trebali bi igrati slijedeće sezone.

Početak ovoga tjedna donio je dobre vijesti za Rocketse. Prvo je objavljeno kako se Tracy McGrady nakon operacije lijevog koljena odlično oporavlja i kako bi se mogao vratiti na teren prije predviđenoga datuma. McGrady polako počinje s košarkaškim treninzima, no ne očekuje se da će biti spreman za prvi dan trening kampa Houstona.

Podsjetimo, McGrady je prošle sezone odigrao 35 utakmica i osjećao je probleme s koljenom. Zbog toga je odlučio preskočiti neke utakmice, ali koljeno je još uvijek stvaralo probleme. Zbog toga su se krajem veljače ove godine odlučili na operaciju problematičnog koljena. U 35 odigranih utakmica igrao je prosječno 33 minute te postizao 15.6 poena.

Yao Ming je za razliku od svoga suigrača odigrao skoro cijelu prošlu sezonu. Odigrao je 77 utakmica regularne sezone te 9 utakmica doigravanja. Ipak u doigravanju stopalo nije izdržalo te se Ming ozlijedio u trećoj utakmici doigravanja protiv Los Angeles Lakersa. Stopalo nije dovoljno dobro zacijelilo te se Ming podvrgnuo novoj, složenoj operaciji u kojoj je presađen dio kosti i promijenjen oblik stopala. Da nije operirao stopalo, najvjerojatnije bi morao prekinuti svoju košarkašku karijeru.

Iako su prve procjene nakon operacije bile da će propustiti cijelu slijedeću sezonu, posljednje informacije govore kako bi se Ming mogao vratiti na parket već slijedeće sezone. Naravno, ne na početku sezone, ali mogao bi pomoći Rocketsima u drugom dijelu sezone te doigravanju (ako ga izbore).

Mingov oporavak teče veoma dobro“, izjavio je GM Rocketsa Daryl Morey. “Sudeći prema onome što čujem od doktora, sigurno neće završiti karijeru zbog ove ozljede. Kost dobro zarasta i nije sigurno kada će se vratiti na parket, ali nije otpisan povratak već slijedeće sezone.

Ming je operiran u srpnju te još uvijek nosi gips i hoda pomoću štaka. Ipak, ubrzo bi ih se trebao riješiti te započeti s rehabilitacijom.

Ovih je dana često u dvorani“, nastavio je Morey. “Počeo je dosta dobro pogađati iz sjedeće pozicije. Rekao sam mu da će se sav taj trud isplatiti ako u Finalu NBA lige padne na pod te pogodi šut s poda sa zvukom sirene za pobjedu.”

A na putu do Finala Rocketsi više ne računaju na Rona Artesta koji je potpisao za prvake Lakerse, a Von Wafer se bori protiv recesije potpisivanjem unosnog ugovora za Olympiakos. Ipak, umjeto Artesta doveden je Trevor Ariza, igrač koji je imao velikog udjela u igri Lakersa pri prošlosezonskom osvajanju naslova NBA prvaka.

Šta mislite o ovome? Smile

||   Nazad na vrh
anickers Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 27 Travanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat anickers Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 09:31
Very helpful articles, thank you for sharing, let me know very much the news,wholesale NFL Denver Broncos Jeresy let's look at these it.
wholesale New York Jets Jeresy

there have Wholesale Jerseys shop.
and get Free Shipping NHL Jersey Wholesale on sale .
  ||   Nazad na vrh
Vericca Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 11 Lipanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Vericca Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 13:11
Nadam se da ce ubrzo poceti igrati...
  ||   Nazad na vrh
cheap jerseys Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 16 Srpanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat cheap jerseys Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 06:29

Skjalandir (Drcheap jerseysagonslayer): An old ancheap nfl jerseysd dangerocheap youth jerseysus tcheap soccer jerseys hat dwells in the Wocheap jerseys from chinarld's china cheap jerseysEdge Mocheap soccer jerseys untains, disturbed from his centurcheap jerseysies-long slumber by Lhoigor and Kelmain. Killed by Felix.

||   Nazad na vrh
cheap jerseys Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 16 Srpanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat cheap jerseys Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 15:38

when alcheap jerseysl the creatures Gotrek has cheap soccer jerseys killed are consicheap nfl jerseysdered. Hechina cheap jerseys is also facheap soccer jerseys r stronger than the average cheap jerseys from chinadwarf and is acheap youth jerseysble to perccheap jerseyseive secret passageways in seemingly impenetrable tunnel walls.

||   Nazad na vrh
janinerilla Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 28 Srpanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat janinerilla Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 28 Srpanj 2012 u 05:14
I assumed this was good news,, thanks for your sharing.
  ||   Nazad na vrh
fafafa Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 08 Kolovoz 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat fafafa Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 08 Kolovoz 2012 u 14:05
Moncler Outlet is proud to announce the new store opening in Los Angeles and Miami dense to further expand the scale of brand stores in the United States. Moncler Jackets Previously, Moncler Jackets Women the brand was New York, Chicago, Moncler Coats Men Aspen to set up shop Moncler Coats, and stationed in the country the ultimate high-end multi-brand stores and department stores. Moncler Vests Two new store concepts from the past few years co-operation and brand building firm Gilles & Boissier, design time, he never thought of that design will become the rage, fashion items Moncler Outlet. Celebrate this important anniversary festival, Moncler coincides with the Paris Fashion Week, held a grand activities, specifically in the city on September 29 to commemorate the brand originated the story Moncler Jackets, remember the beginning of its striking legend, Moncler Coats Yi Xiang how to conquer the highest peak in the world Moncler Men Jackets, to set foot on the fashion trend of the summit.Paris Fashion Week has always been to demonstrate the breakthroughs in conventional, exaggerated, and the abstract look from Miu Miu Moncler's two exaggerated Moncler Vests, very out of eye makeup is the best proof Moncler Women Jackets. The design of the two eye makeup Moncler Boots, there are many similarities but distinct. Which is your love? With a look.

||   Nazad na vrh
 Odgovori Odgovori

Preskoči na Dopuštenja na forumu Vidi meni