FAQ FAQ  Pretraživanje foruma   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poluzavršnice PH za kadete

Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Autor
Vukovar Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 27 Veljača 2012
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Vukovar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Tema: Poluzavršnice PH za kadete
    Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 10:00

Grupa u kojoj su bii Vukovar i Darda mnogo je jača grupa od grupe Đakova i Požege...OSječki sokol joj je bio u grupi sa Dardom i Vukovarom je bolji i od Đakova i Požege..

||   Nazad na vrh
lax Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 18 Travanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat lax Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 14:11
Ali je vukovar iubio u pozegi. Kakve su to gluposti. Darda se jedva izvukla u protuzetcima kakve su to gluposti da je ta grupa mnogo bolja???
  ||   Nazad na vrh
tripl-dabl Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 14 Studeni 2010
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat tripl-dabl Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 16:45
Izvorno objavio/la lax

Ali je vukovar iubio u pozegi. Kakve su to gluposti. Darda se jedva izvukla u protuzetcima kakve su to gluposti da je ta grupa mnogo bolja???

U Pozegi bi i Barcelona imala problema, i to bez obzira da li igra protiv seniorske, juniorske ili kadetske ekipe Pozege.
  ||   Nazad na vrh
Vukovar Vidi meni
rookie
rookie

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Vukovar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 19:49

Da slažem se da je Vukovar izgubio...Imo je Vukovar 15 razlike 6min do kraja tekme,al ona počinje masakr od strane sudija....

||   Nazad na vrh
lax Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 18 Travanj 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat lax Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 20:01
S vama se stvarno ne da razgovarati... VIdjeti ce se sutra...
  ||   Nazad na vrh
Vukovar Vidi meni
rookie
rookie

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Vukovar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 08:50
Vidjet ćemo danas ja kažem da neće bit ispod 15 razlike za Vukovar.....
  ||   Nazad na vrh
Vukovar Vidi meni
rookie
rookie

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Vukovar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 21:22
Izvorno objavio/la lax

S vama se stvarno ne da razgovarati... VIdjeti ce se sutra...

U pravu si vidjelo se danas Vukovar 103 : 50 Požega.. Napoena bilo je i 60 razlike ali ulaskom mlađih igrača rezultat je samanjen......
  ||   Nazad na vrh
lega31 Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 17 Lipanj 2011
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat lega31 Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 21:06
Kadeti VrOs Darda upisali prvu pobjedu na poluzavršnici protiv Dubrave.
  ||   Nazad na vrh
uggaustralia Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 11 Rujan 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat uggaustralia Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 03:51
birkin is fushion in this summer.We provide the  hermes bags online.hermes, hermes,High quality, 100% copy Tiffany fashion jewelry.They are michael kors canada shoes and so on.Welcome to visit our website, where you will find kinds of michael kors offered at incredible wholesale prices.Select michael kors fit yourself is very important in our lives.And if you cant get the order michael kors sucessfully,you can click on need help on our site,we are customer service 24/7 online, then we can chat with you at any time,and help you get the order ,thanks a lot.Purchasing the michael kors watches shoes on line,you will find the michael kors watches with the fast free shipping and best customer service.We sales michael kors watches for the best prices .michael kors outlet makes you look more attractive. e15393e6-090e-11e2-af70-aee1ae3d47eb
  ||   Nazad na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910

Preskoči na Dopuštenja na forumu Vidi meni