FAQ FAQ  Pretraživanje foruma   Registracija Registracija  Prijava Prijava

A2 liga - ISTOK

Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 270>
Autor
županjac Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 29 Studeni 2010
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat županjac Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Tema: A2 liga - ISTOK
    Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 23:38
dali tko zna jesu li se igrale neke od neodigranih utakmica, i htio bih provjeriti koliko ima istine da će od naredne sezone kk mladost igrati u b ligi, da se ekipa kk valpova gasi kao seniorska ekipa i igrati će samo mlađa natjecanja, te da će kk virovitica preći u skupinu sjever, a da će ekipe kk požega, kk slavonija i kk našice igrati a-2 ligu
  ||   Nazad na vrh
bedevija_031 Vidi meni
champion
champion

Član od: 20 Prosinac 2006
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat bedevija_031 Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 12:29
Svake godine uvijek ista priča. Pred sezonu svi bi igrali A2 ligu, svi imaju para, svi dovode igrače i onda sezona završi poluregularno sa neodigranim utakmicama i ekipama koje promjene 10 igrača od početka do kraja sezone. Valjda će nagodinu biti nešto bolje.

Btw...sretan Uskrs svim ljubiteljima košarke na istoku !
Catch me if you can !
  ||   Nazad na vrh
Pearl Jam Vidi meni
professional
professional

Član od: 05 Listopad 2006
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Pearl Jam Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 13:50
Izvorno objavio/la županjac

dali tko zna jesu li se igrale neke od neodigranih utakmica, i htio bih provjeriti koliko ima istine da će od naredne sezone kk mladost igrati u b ligi, da se ekipa kk valpova gasi kao seniorska ekipa i igrati će samo mlađa natjecanja, te da će kk virovitica preći u skupinu sjever, a da će ekipe kk požega, kk slavonija i kk našice igrati a-2 ligu

ne vjerujem da će Našice igrati A2...pa to bi bila ludost, mislim da će se Vitković oprostiti od igranja, a podmladak im je loš...ne bi me začudilo da za koju godinu i oni nestanu sa košarkaške scene
  ||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 02 Kolovoz 2007
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 13:16
Županja je napravila pametnu stvar pa se u ovoj prevelikoj pauzi natječe u regionalnoj košarkaškoj "Euroregija Ligi" sa klubovima iz BIH i SRB.
Rezultati i izvješća na www.kk-zupanja-hr

'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 16:25

ups...naravno na www.kk-zupanja.hr

'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 21:51
Euroregija liga: KK Županja - KK Brčko Distrikt, nedjelja 06.05. u 18:00 sati, ulaz slobodan.
'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
Virka fun Vidi meni
professional
professional

Član od: 17 Veljača 2007
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Virka fun Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 22:18

ako sam dobro izračunao nedostaju rezultati sa 3 tekme,vjerovatno nisu niti odigrane..istina,u konačnom plasmanu(onom službenom)neće se ništa promijeniti,ali bez njihova evidentiranja ostaje gorak okus..nitko nikoga ovdje ne prisiljava da nastupa,istupiti se uvijek može..iako bi možda bilo korektnije niti ne ulaziti u nešto,što se ne može izrealizirat..većina ekipa jedva sklapa kraj s krajem,pa se ipak udostoje pojaviti na terenu,odrade svoju obvezu(makar u šarenom sastavu)i karavana ide dalje..ukoliko netko ima neka druga saznanja glede utakmica:vros darda-mladost,mladost-klasije i klasije-vros,bio bih zahvalan da ih javi..stvarno bi bio presedan da u svibnju imamo nedovršene poslove sa praktički već gotovom sezonom..

||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 23:06
Liga je službeno gotova!!! Te tri utakmice su ionako izvan konkurencije pa neće ni biti odigrane.
Naravno da nikome nije jasno zašto Klasije igra ligu ako stalno traže neke odgode, izmišljaju neke termine u 11 prije podne i slične budalaštine. Mislim, oš igrat ili neš?
I jedna obavijest: Županja - Brčko se (na traženje gostiju) igra u 20 sati!!!   
'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
jaskevičijus Vidi meni
champion
champion

Član od: 06 Travanj 2007
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat jaskevičijus Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 15:29
Valpovo - Mladost? Ta nije izvan konkurencije...
  ||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 15:54
Naravno da nije. Istina, nije odigrana ali je registrirana, Val-Mla 0:20
Liga bez briga!
'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
Virka fun Vidi meni
professional
professional

Član od: 17 Veljača 2007
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Virka fun Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 20:59
prema nekim važećim pravilima ekipa koja ne odigra 2 tekme u sezoni trebala bi biti isključena iz daljnjeg natjecanja..eto tu se našlo kandidata..no,jasno uvijek se vratimo na termin "izvan konkurencije"..koji se na dotičnu tezu valjda ne odnosi..
  ||   Nazad na vrh
hahar Vidi meni
sophmore
sophmore

Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat hahar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:53
Odličan video s utakmice Županja-Brčko, 7.kolo Euroregija lige, na www.kk-zupanja.hr

'ko je jamio - jamio...
  ||   Nazad na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 270>

Preskoči na Dopuštenja na forumu Vidi meni