FAQ FAQ  Pretraživanje foruma   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Najbolji igrac NLB lige

Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Autor
central kž Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 02 Listopad 2008
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat central kž Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Tema: Najbolji igrac NLB lige
    Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 14:10
Izvorno objavio/la mafija

Ovi crnci iz radničkog su strašni, skaču, zabijaju, dodaju, ma sve... kad će se dogoditi da jedan naš klub tako potrefi sa strancima??????

Pa Cibona je zadnjih godina redovito pogađala..Gordon,pa sezonu prije Anderson i Calloway, pa Marshall (ako izuzmemo tučnjavu čovjek je koš mašina),pa ona sezona sa Pennom i Davisonom. Cibona je zapravo jako često sjajno pogodila s Amerima, ne zaboravi da je top 16 Eurolige bio pod normalno,točnije bio je neuspjeh ako se nije prošlo u top 16. Prošle sezone je bio samo onaj Johnson ili kako se zvao,ali su ga brzo otkantali,dok su ove sezone prvi puta nakon dugo vremena napravili podbačaj u vezi Amera

A sad to usporedi sa Radničkim i njihovim negativnim omjerom u ABA ligi. Svaka čast njihovim Amerima,ali Radnički ipak nije mjerilo kvalitete
  ||   Nazad na vrh
Spike Lee Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 23 Ožujak 2012
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Spike Lee Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 15:15
Penn & Davison je bila ubojita kombinacija,za dlaku im je izbjeglo četvrtfinale
www.officeshoes.hr
  ||   Nazad na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678

Preskoči na Dopuštenja na forumu Vidi meni