FAQ FAQ  Pretraživanje foruma   Registracija Registracija  Prijava Prijava

U16 - HR reprezentacija

Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228>
Autor
Silvio Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 31 Srpanj 2009
Online status: Offline
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Silvio Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Tema: U16 - HR reprezentacija
    Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 17:11
Evo cujem da su Dobili i kadeti i kadetkinje nagradu "Drazen Petrovic" za najperspektivnije mlade ekipe. U pojedinacnoj konkurenciji dobili neki boksaci.
  ||   Nazad na vrh
CRITICNET Vidi meni
champion
champion

Član od: 18 Kolovoz 2009
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat CRITICNET Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:05
Sve pohvale kadetima ili U-16, kao i svim sportasima  koji su zasluzili nagradu "Drazen Petrovic"
pick and play
  ||   Nazad na vrh
albiongate Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 10 Studeni 2009
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat albiongate Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:00
Ivica Siric (Bek, 191, 1995, Posusje) 
  ||   Nazad na vrh
sova Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 17 Lipanj 2010
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat sova Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 07:13
Izvorno objavio/la albiongate

???
  ||   Nazad na vrh
albiongate Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 10 Studeni 2009
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat albiongate Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 19:15
Izvorno objavio/la sova

???

Ovaj mali ima kvalitet i zasluzuje da vas savez proveri njegove kvalitete.
  ||   Nazad na vrh
krepaline Vidi meni
mvp
mvp

Član od: 23 Veljača 2010
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat krepaline Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 20:18

Izvorno objavio/la sova

???

Ovaj mali ima kvalitet i zasluzuje da vas savez proveri njegove kvalitete.

i hoce, on je ipak iz posusjaWink
majk
danko neka si promijenio sliku. i najljepsu da stavis ne moze promijenit tvoju sliku i priliku
radich shopack
  ||   Nazad na vrh
jordi Vidi meni
mvp
mvp

Član od: 28 Listopad 2007
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat jordi Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 10:36
Okupile se mlade reprezenatcije

Od 2. do 9. siječnja Crikvenica je dom za 42 mlada košarkaša

objavljeno danas u 09:25; autor: Kosarka.org

Okupile su se naime generacije kadeta i mlađih kadeta, čime se počinje s radom s mlađim reprezentativnim kategorijama u novoj godini. S igračima rođenim 1995. godine radit će Robert Jurković, Igor Kovačević, Roko Caktaš, Boris Sinković i Darko Kunce.

Posljednja dvojica radit će i s igračima rođenim 1996. i 1997. godine, gdje će im se pridružiti Dalibor Davidović, Ivan Lozanić i Vedran Barbarić.

Generacija 1995.
Mario HEZONJA, Marko MILEKIĆ (obojica Zagreb), Paolo MARINELLI (Jadran), David ŠKARA (Zadar Prvi Koš), Bruno ŽGANEC, Karlo ŽGANEC (obojica Feniks Foreks Team), Ivan JUKIĆ, Ante KATIĆ (obojica Split), Filip PALAC (Susedgrad), Lovre BAŠIĆ (Zadar), Josip BALJKAS, Tomislav GABRIĆ (Jolly JBS), Bruno SKOKNA (Bosco), Marko MATAJA (Kastav), Marko KARLOVIĆ (Brod-Svjetlost), Mišo MASLAČ (Čapljina), Domagoj BOŠNJAK, Andrija ČORIĆ (obojica Široki), Josip BOBAN (Alkar)

Generacija 1996./97.
ARAPOVIĆ Marko (Cibona), LEKO Josip, ZEDRO Ljubo (obojica Široki), TUTAVAC Marko (Hrvatski Sokol), MAZALIN Lovro (Petrinja), DOŠEN Arian, JAKIĆ Luka (obojica Osijek), ŠARIĆ Damjan (Dubrava), RAĐA Duje, VRUČINIĆ Marin (obojica Split), JOVIĆ Tonči, DUBELJ Petar (obojica Dubrovnik), JELENKOVIĆ Toni, JURICA Marko, VRKIĆ Domagoj, DIJAN Marin (svi Zadar), SUKNAIĆ Josip (Zagreb), ZADRAVEC Julijan, BOŽIĆ Luka (obojica Bjelovar), TOMIĆ Leon (Cedevita), PERKOVIĆ Niko, PERKOVIĆ Ivan (obojica Knin), ZEBIĆ Ivan (Cedevita)
  ||   Nazad na vrh
tboflyzadar Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 04 Srpanj 2011
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat tboflyzadar Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 01:42
Hmm ova dvojica iz Feniksa (Zganeci) su pravi tandem na terenu. Milina je gledat ih. Sto se tice talenata, premalo Herceg-Bosne vidim, nije moguce da u preko 40 igraca samo ih petero iz HB a od toga 4 iz Sirokog. Pa nije valjda da su u Sirokom samo 4 igraca na nac. nivou a iz Capljine samo Maslac?
  ||   Nazad na vrh
krištafor Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 13 Ožujak 2010
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat krištafor Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 08 Kolovoz 2011 u 09:48
Jedno veliko BRAVO momcima Ante Nazora........Clap
  ||   Nazad na vrh
basketmaniak Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 12 Siječanj 2009
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat basketmaniak Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 12:14
Ha-ha-ha da Darko Kunce trener U16 repke u Sarajevu!? Veliki instruktor HKS-a nigdje nije spomenuo trenera Branka Musića (Kvarner) koji je vodio ekipu, a pomoćnik je bio Jozef Dulibić (Cibona). Nek se zna!!! Što ovo treba HKS-u i Kunceu!?
  ||   Nazad na vrh
Boris Mutic Vidi meni
rookie
rookie

Član od: 17 Prosinac 2009
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat Boris Mutic Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 12:23
  ||   Nazad na vrh
uggaustralia Vidi meni
sophmore
sophmore

Član od: 11 Rujan 2012
Mogućnosti posta Mogućnosti posta   Citat uggaustralia Citat  OdgovoriOdgovor Izravna poveznica na ovaj post Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 08:37
Buy authentic and cheap dior australia. FREE Shipping the whole world!louis vuitton paris makes you look more attractive.Welcome to louis vuitton onlineToday I found a kind of hermes belts which the first time I saw, I fall in love with it.These cheap michael kors iphone clutch  are a ability account and the ideal additive to acceleration up your confidence!michael kors hamilton are the famous brand and first class.discount louis vuitton sell in a low price.FREE Shipping worldwide.louis vuitton evidence as daily use and can afford it, this louis vuitton evidence shoes is a good choice.??replica louboutin?? is very popular. Recently my friend and I always play them.By now, the yve saint laurents under sales promotion, they are so cheap online. 631e8b3e-0224-11e2-835a-aee1ae3d47eb
  ||   Nazad na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228>

Preskoči na Dopuštenja na forumu Vidi meni